Iva se do projektu LESObjevování pustila teprve před pár měsíci. O její lesní zážitkové programy zájem je. Ivu jsme navštívili u Chvalšin a dozvěděla se, že Iva se nebojí zastřelit zvíře, do lesa chodí v šatech a že vstupní náklady do jejího projektu rozhodně nebyly nulové.

Musím říct, že s Ivou jsme si sedly po „odborné“ i po lidské stránce. Baví mě totiž práce každého, kdo přibližuje ostatní k přírodě. Moc se mi také líbí, jak se do svého podnikání zakousla. Připravuje si vlastní pexaso, omalovánky a velké množství dalších materiálů, které také prodává. Její lesoprogramy sice nějakou tu kačku stojí, ale pokud se domluví dvě tři rodiny najednou, vyjde je program na méně než návštěva kavárny. Ivě moc fandím, protože dělá dobrou věc, a proto budete moci již brzy najít vypsané termíny na PRVNÍ UKÁZKOVÉ PROGRAMY, KTERÉ BUDOU ZA DOBROVOLNÉ VSTUPNÉ. PROTO sledujte můj blog:-).

V našem rozhovoru zjistíte, že Iva je také „myslivec“ a nebojí se střelit zvíře (nevím, zda používám správnou terminologii, třeba mě Iva opraví:-)). Dále se dozvíte, kolik činili vstupní náklady do jejího podnikání a jak celá ta myšlenka vlastně vznikla: Poslouchejte zde (jo A NEZAPOMEŇTE ODEBÍRAT MŮJ YOUTUBE KANÁL, moc prosím:-)):

Pokud byste měli o lesní programy zájem, podívejte se na:

A ještě pár legrací z TikToku na závěr:

Leoobjevování, Iva Smutková

Nebo si najděte výlet:

Travelers' Map is loading...
If you see this after your page is loaded completely, leafletJS files are missing.

Podobné příspěvky