HURÁÁÁ, UŽ MŮŽETE HRÁT 1. KOLO! VYRAŽ na 1., 2. 3., 4., 5., 6. , 7. kolo z 10 klidně už dnes!

18.4. aktuální info : AKTUÁLNĚ MÁME 7. KOL. Vzhledem k tomu, že nám lidi úkoly ničí, dávám PDF hry vždy ke konkrétní hře. Můžete si předem úkoly předem vytisknout/číst z telefonu tam, kde chybí úkoly na stromech. PDF není jen u 3. a 4. kola. Dodáme.

Začátek 9.9.2022, konec prodloužen minimálně do začátku léta 2023. Pravidla hry jsou níže na této stránce.

DŮLEŽITÉ: pokud přijdete do cíle a zvířátka nikdy, pravděpodobně je někdo stopil i s krabičkou. V tom případě mi napište na WhatsApp na 723778858. Pošlu k vytištění. Vaše Markéta

8. kolo l-liška – leden-únor 2023

9. kolo – koala

10. kolo – surikata

Vítejte na Mazané výletní hře!

Pravidla hry

Cíl hry: Cílem hry je zachránit 10 zvířátek. Ta představují zalaminované obrázky zvířátek – na konci každého kola najdete vždy jedno zvířátko. To si nalepíte do herní karty, která je k dispozici vždy spolu se zvířátky na konci každého kola. Prvních 20 z vás, kteří získají všech 10 zvířátek, získá hodnotné ceny. Fotografii vyplněné hrací karty zašlete na marketa@mazanevylety.cz.

Průběh hry: na adrese https://www.mazanevylety.cz/hry-a-akce/mazana-vyletni-hra/ (načíst můžete též QR kód níže) najdete 10 tras. Trasy budou zveřejňovány postupně, vždy před začátkem víkendu. Na každé trase budete plnit 10 jednoduchých úkolů, pomocí kterých zachráníte zmíněné zvířátko.

Zvířátka a herní karty: instrukce, kde najdete zachráněná zvířátka, najdete vždy napsané na posledním úkolu. Herní kartu si vytiskněte zde. LEPTE SI TAM ZACHRÁNĚNÁ ZVÍŘÁTKA.

Pro koho je hra určená: pro malé i větší děti, hravé dospělé i pro celé rodiny. U vybraných úkolů naleznete varianty “pro prcky” a pro větší děti a dospělé.

Ceny: dole na této stránce. Další ceny ještě přidám.

Termín konání: září 2022 – 12.12.2022. Kola můžete plnit v libovolném pořadí. Po 12.12. budou karty s úkoly odinstalovány. Ale pozor! Ceny získává jen 20 nejrychlejších z vás.  Jednotlivá kola budou instalována před vybranými víkendu. O termínu otevření dalšího kola se vždy včas dozvíte. Pro začátek vám stačí znát termín prvního kola – 9.9.2022 v Boršově nad Vltavou.

Výletům zdar a výletním hrám zvláště!

Vaše Markéta a tým

Ceny

Ceny získá 20 nejrychlejších z vás, kdo zachrání všech 10 zvířátek a zašle vyplněnou herní kartu na marketa@mazanevylety.cz.

DALŠÍ CENY JEŠTĚ DOPLNÍME:-). NEBOJTE, NENÍ TO VŠECHNO:-)

Zážitkový LESObjevovací program věnovala Iva Smutková:

Kurz dojení a sýry věnovala Farma Stará Obora:

Focení věnovala Aneta Toncarová (zatím bez webu:-)).

Knihu Doudlebsko věnovala obec Vidov, kde též bude jedno kolo soutěže.

Ceny od HappyFoto, největší české zásilkové služby. Zkrátka „Radost v každé fotce!“. KAŽDOU Z UVEDENÝCH CEN LZE VYHRÁT 2X.

Nechce se vám čekat na výhru? Objednejte si fotodárky už nyní zde:

Rozkošné maňásky věnovala do soutěže Ivana Ivana Dibitanzlová. Pokud se vám nechce čekat na výhru, maňásky si můžete objednat zde: http://manascinaruku.cz/:

Najít si také můžete i výlet bez hry:-):

Travelers' Map is loading...
If you see this after your page is loaded completely, leafletJS files are missing.

Podobné příspěvky