#267: 7.kolo výletní hry, vydra Tonda (Chotýčany)

Dnes budeme zachraňovat vydru Tondu. A pokud to stihnete, můžete na trasu vyrazit i na sáňkách. Cesta Měří pouze půl kilometru plus 1 km trvá cesta k ní. Trasa vede malebným údolím malé říčky.

AKTUÁLNĚ NĚKTERÉ ÚKOLY CHYBÍ. ZOBRAZIT SI JE MŮŽETE PDF ZDE:

Na hru si s sebou vezměte: ZAVÍRACÍ ZAVAŘOVACÍ SKLENICI NEBO KELÍMEK, MALOU KRABIČKU, LŽÍCI NEBO VAŘEČKU, TROCHU VODY.

Trasa: https://mapy.cz/s/jufekakoma

Parkování: v Chotýčanech na návsi https://mapy.cz/s/mahugatufu

Kudy se na trasu dostat? Zaparkujte v Chotýčanech na návsi a pak to vezměte tudy (https://mapy.cz/s/fahozubema – z návsi v Chotýčanech cca 1 km). Jít také můžete zkratkou, která vede přes železnici. Je však dost frekventovaná a úplně vás k takovým kouskům nechci navádět. Pokud ale máte sebevražedné sklony a nechce se vám moc chodit, tak je to taky možno.

Délka trasy: je krátká, celá hra má asi asi 0,5 kilometru (není to okruh, takže musíte počítat trasu zpět plus se musíte na hru dostat).

Jednotlivá stanoviště neznačím, najdete je na půl kilometrové trase snadno.

S kočárkem: bohužel trasa není kočárková, respektive pokud je vás víc, takže terénní kočárek místy přenesete, ne že by to bylo celé nesjízdné, jsou tam minimálně 2 kritické úseky (přes dřevěný most a sestup ke studánce). Až k začátku trasy se terénním kočárkem dostanete v pohodě.

Kde najdete vydry: U posledního 10. úkolu hledejte v radiánu do cca 20 metrů, skrýš je označená nápisem na stromě : „VYDRY ZDE“

Neznáte Mazanou výletní hru? Přečtěte si pravidla. Hra tvoří součást spolu s 10 dalšími koly:

Výletům zdar a vydrám zvláště!

Vaše Markéta

Travelers' Map is loading...
If you see this after your page is loaded completely, leafletJS files are missing.