# 201: Slověnický mlýn

Dneska to bude tak trochu spíše recenze na „lunapark“ zvaný Slověnický mlýn. Vstup je tam zadáčo a platíte si pouze aktivity.

Co je ta k vidění: lama, ovečky, kozy, rybník s různými placenými atrakcemi (aquaroller, 100,-Kč za 10 minut, malé lodičky na ruční pohon, vzduchová trampolína…pokud jsem to dobře vytušila, tak všechny atrakce stojí okolo 100,-Kč za člověka. Takže pokud si dvě malé děti a vlezou do jedné pidilodičky, zaplatí 200,-Kč za 20 minut apod.,). Pak je tam taky lanový park (tam byly mraky lidí) a zatopený lom s obrovskými rybami (zdarma). Jo a ještě můžete jít kolem rybníka a plnit různé úkoly a polorozpadlý mlýn.

Suma sumárum – pokud chcete vyzkoušet všechny atrakce a jste vícečlenná rodina, tak si docela zaplatíte. Oproti tomu, pakliže se spokojíte s pohledem na lamu a načerpáním místní atmosféry, nemusíte zaplatit ani vindru. A jedno se musí nechat – PERSONÁL BYL MILÝ A PŘÁTELSKÝ. A lidí? Tak těch tu taky nebylo nijak strašně moc a to jsme tam byli v neděli odpoledne (kromě lanového parku, tam bylo narváno). A rozhodně dooručuji zajít dozadu k zatopenému lomu, kde žijí OBŘÍ RYBY.

Občerstvení: stánek s vším možným, v nabídce jsou i nejrůznější domácí jehněčí produkty.

Otevříno: pře prázdniny 10-18:00

GPS: 49.0365475N, 14.6633636E

Parkování: zdarma u areálu

Web lunaparku: https://www.cop.cz/slovenicky-mlyn

Výletům zdar a mlejnům zvláště!

Vaše Markéta