„Mámo, co tady teď budeme dělat? A kam půjdeme? „ Přesně tohle moje výletní hry řeší.

POZOR! PRVNÍ KOLO VÝLETNÍCH HER SE ODEHRAJE NA PODZIM 2022!

Rezervujte si hru pro váš podnik nebo obec již nyní!

Pro koho výletní hry připravujeme?

Pro obce, ubytovací zařízení, restaurace, výletní místa, firmy (teambuilding) apod.

Kdo bude výletní hry hrát?

U každé hry (s výjimkou firem), bude připravena varianta pro malé i dospělé tak, aby si každý přišel na své a všichni se pořádně vyblbli. Žádné složitosti u her nehledejte. Lidé milují jednoduché věci. Jak už pravil Werich: „To je blbé, to se bude líbit“. A toho se držím.

K čemu jsou výletní hry dobré?

Přitáhnou vám lidi. Například: restaurace si objedná výletní hru, která se bude odehrávat v okolí. Hra bude končit vždy v restauraci, kde si budou moci účastníci vyzvednout odměnu. Tou může být třeba jen otisk razítka s vaším logem nebo drobná hračka. A tady nastupuje psychologie. Jakmile se návštěvníci dostanou k vám do restaurace, bude si chtít dojít minimálně na WC. A to už je zavazuje k tomu, aby si u vás něco dali. Pokud se jim u vás bude líbit, určitě se navíc vrátí.

Lidé milují něco sbírat! I na to myslíme!

Naše hry tvoří součást celku. Nyní jsou zatím v přípravě, ale celý koncept bude takový, že v průběhu určité doby budou mít účastníci hry za úkol nasbírat co nejvíce „odměn“. Ty si budou následně lepit do své herní karty. Každá hra bude součástí celku spolu s dalšími 9 hrami. Kdo nasbírá jako první všech 10 „odměn“ získá od MazanýchVýletů.cz. Každé kolo o 10 hrách se bude odehrávat v průběhu 2-3 měsíců. Následně začneme s další sadou 10 her.

Lidé milují tvořit sbírky, a proto neminou ani vaši obec, ubytování, restauraci či výletní místo.

Vyblbnou se malí i velcí

Cena výletní hry

Nebudeme nic tajit. Cena výletní hry se pohybuje mezi 5.000-15.000,-Kč a to podle toho, na čem všem se domluvíme.

Jste obec? Vaši hru mohou sponzorovat místní firmy!

Obce většinou znají své podnikatele. Ty proto mohou požádat o sponzorský dar na financování hry. Samotní podnikatelé pak za svůj sponzorský dar mohou získat reklamu v nejrůznějších podobách (umístění reklamy po trase, mohou věnovat výherní ceny pro dané kolo, možnost využít reklamního prostoru na webu MazaneVylety.cz).

Jak hra vypadá?

Možnosti jsou 2.

  1. Zapojíte se do hry o 10 kolech. 1 kolo se bude odehrávat u vás, zbylých 9 jinde. V každém kole získá výletník 1 věc do sbírky. Celkem bude mít za úkol nasbírat 10 věcí do sbírky. MazanéVýlety.cz pro 10 nejrychlejších, kteří nasbírají všech 10 věcí, předají výhru. Ta bude stanovená předem. Hra se bude odehrávat po dobu 2-3 měsíců. Následně je zapojit se do dalších kol.
  2. Objednáte si 1 hru (či více), která bude nezávislá na všem ostatním. Až hra omrzí, je možné připravit upgrade. Ráda připravím hru jak dovnitř tak i ven.

Fyzicky pak hra vypadá tak, že připravím 10 zalaminovaných A4, které citlivě umístím na strom. Na konci hry bude čekat „poklad“, „razítko“, „věci do sbírky“ nebo jiné domluvené vyvrcholení hry. K jednotlivým úkolům nebude potřeba žádných rekvizit. Mým cílem je udělat hru prakticky bezúdržbovou.

A co když někdo hru v průběhu poničí? Bohužel i to se může stát. V tom případě vám hru za režii (rozuměj – příspěvek na naftu a cenu tisku a laminování) obnovím.

Připravím výletní hry i pro FIRMY!

Chystáte teambuilding? Ráda vám připravím program na míru.

Máte zájem o výletní hru?

Ozvěte se nezávazně mi ještě dnes!